Jak dużo pamięci masowej to za dużo?

Każde biuro potrzebuje pamięci masowej.

Dążenie do rezygnacji z papieru trwa już od dłuższego czasu i wygląda na to, że każde biuro zawsze będzie potrzebowało pewnej ilości miejsca do przechowywania niewielkiej ilości dokumentów, które musi wygenerować.

Oczywiście, magazyn online jest doskonałym narzędziem dla firm, ale co z innymi rzeczami, takimi jak katalogi, pliki, które muszą być oparte na papierze i inne przedmioty, które potrzebują gdzieś żyć w przestrzeni biurowej? Będziesz potrzebował rozwiązań magazynowych dla tych, takich jak szafy na dokumenty, drewniane szafki lub półki.

Jakkolwiek, tam jest kawałek środkowego gruntu ty potrzebujesz znajdować tutaj, ponieważ zbyt dużo magazynowanie może być eyesore, produktywność bloker, i także zdrowie i bezpieczeństwo ryzyko zbyt.

Zbyt dużo składowanie robi przestrzeni czuć mniejszy. Ludzie nie będą w stanie znaleźć tego, czego potrzebują, co powoduje stres i irytację. Ponadto, zbyt wiele szafek na dokumenty oznacza, że jest więcej mebli biurowych niż naprawdę potrzeba, tworząc zagrożenie potknięciem i upadkiem dla pracowników i gości.

Kiedy masz za dużo przechowywania, po prostu nie masz miejsca na inne rzeczy, takie jak biurka, jeśli masz nowych pracowników.

Usprawnienie potrzeb w zakresie archiwizacji nigdy nie jest złą rzeczą. Jest bardzo prawdopodobne, że przechowujesz rzeczy, które nie są już potrzebne, a przez to, że masz jasność i niszczysz przedmioty, których już nie potrzebujesz w bezpieczny i poufny sposób, sprawia, że Twoja przestrzeń jest większa i bardziej wydajna również.

Przechowywanie nie musi dotyczyć szafek na dokumenty i szuflad, może dotyczyć również rozwiązań ściennych. Jest to idealne rozwiązanie dla małych biur, ponieważ pozwala zaoszczędzić miejsce na podłodze i uwolnić biuro. Jednak zbyt duża ilość półek może sprawić, że pomieszczenie będzie się wydawało, jakby przesuwało się do środka, a tym samym sprawi wrażenie mniejszego. Jak widzisz, przechowywanie jest czymś, co musisz trafić w kawałek środka na idealnie!

Najlepsza rada jest usiąść i spojrzeć na swoje potrzeby przechowywania ostrożnie. Bądź bezlitosny z tym, co trzymasz versus to, czego nie trzymasz, a gdy już będziesz miał niezbędne rzeczy na miejscu, znajdź rozwiązanie, które pozwoli ci zachować twoje rzeczy bezpieczne i poufne, bez przepełniania przestrzeni podłogowej w twoim biurze.

Pamiętaj, że projekt biura ma ogromny wpływ na morale i produktywność, a kiedy pracownicy nie mogą znaleźć tego, czego szukają, lub ciągle potykają się o małe szafki na dokumenty, morale nie będzie wysokie!

Zobacz również